GARANTİ İADE İPTAL TESLİM ŞARTLARI

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

 

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

3.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 

4.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 

5.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı'ya iade edilmek zorundadır. 

ÜRÜN TESLİMATI

Ürün teslimatları 4 iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama 5 iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

GENEL İADE ŞARTLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

  • İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.(Lisans kaydı yapılmış ürünler iade alınmaz.)
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
  • Abiye çanta modellerinde değişim ve iade yapılmamaktadır. Gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.
  • Kapıda ödeme seçeneği ile almış olduğunu ürünlerin iadesi yoktur.Sadece değişimi yapılmaktadır.
  • İADE VE DEĞİŞİM İÇİN:

  • İade ve değişim yapmak istediğiniz ürünü, faturanızın iki nüshası ile birlikte gördermeniz gerekmetedir.
  • Değişim yapmak isteğiniz yeni ürünleri not ederek çantanız içerisinde gönderiniz.

İADE KARGO BEDELİ NE KADAR ÖDEYECEĞİM?

İade ve değişim gönderimlerimde kargo ücreti tarafınızdan karşılanmaktadır.

İADEMİ HANGİ ADRESE GÖNDERECEĞİM?

"İade Adresi: SILVER&POLO M.Kemalettin Mah. Gedikpaşa Fırın sok. Gencer Han No:1/4 Fatih - İstanbul

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

TUTAR İADEM NEDEN TAKSİT TAKSİT YAPILIYOR?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.